Велошкола для двоих

подарували вже 57 рази
2 людини
до 2 годин
Залежить від погоди
Проходить у групі
Доступно з 9 років
Можна привести глядачів
Використати до 30.04.2020
Скоро відкриття сезону

Велошкола для двох — що це?

Впевнений крок від статусу звичайних пішоходів до спритних велосипедистів. Зробити його належить під керівництвом досвідченого інструктора в індивідуальному форматі. Навчання пройде, за бажанням, або в парку Шевченка, або на Приморському бульварі. Рівні алеї цих локацій дозволять швидше освоїти всі основні нюанси   балансування на колесах, а також техніку гальмування і поворотів. Велосипеди доставлять прямо до місця катання.

Навчання від професіонала

Вперше покататися на велосипеді належить під чітким керівництвом досвідченого інструктора. Він не тільки розповість, як тримати рівновагу, але і навчить правильної та безпечної техніки їзди:

  • рушати і гальмувати
  • повертати
  • користуватися передачами

Надаються велосипеди

Навіть якщо немає своїх велосипедів   нічого страшного. У пункті прокату знайдеться транспортний засіб для кожного. Тим більше, що двоколісний транспорт доставлять прямо до місця навчання.

Як все проходить?

Щасливчики приїдуть в обумовлене місце, де їх зустріне досвідчений інструктор. Він допоможе підібрати велосипеди і присвятить в правила безпеки. Після чого наставник розповість Щасливчикам, як осідлати «коня на колесах», щоб не втратити рівноваги. Крок за кроком вони будуть все більш вміло «триматися в сідлі» і в кінці заняття зможуть проїхатися самостійно.

Ідеальне місце для катання

Майстер-клас пройде на вибір або на Приморському бульварі, або в парку Шевченка. Там є рівні асфальтовані майданчики, які ідеальні для навчання з нуля. Порадують не тільки мальовничі краєвиди навколо, але і свіжий запах морського бризу.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Велики (Одеса) http://veliki.ua/ м. Одеса, вул. Пушкінська, 28

13 відгуків

Александр
23 грудня 2015
https://www.facebook.com/profile.php?id=100007632016978
Спасибо большое за возможность научиться кататься на велосипеде с нуля! Для меня было большой неожиданностью, что уже спустя час я мог абсолютно уверенно и самостоятельно ехать! Я не один год хотел научиться кататься на велосипеде и благодаря подарку от Bodo у меня это получилось. Мы с девушкой благодарны прекрасному инструктору Жану, который был приятным и дружелюбным, который смог научить столь многому за такой отрезок времени. Также порадовал индивидуальный подход тренера к обучению. Было очень круто и весело! Спасибо вам большое! Очень рекомендую данное впечатление всем тем, кто хочет научиться ездить или не верит в свои силы!
Тимур
30 вересня 2015
Поражался со своей девушки, как можно за 25 лет ни разу не проехаться на велосипеде))) и она подарила мне на ДР впечатление от БОДО для двоих, чтобы мы покатались вместе! Я отлично провел время и научился ездить еще лучше, а девушку обучили с нуля. И у нее очень даже неплохо получилось! Так что ставлю 5 за организацию и 5 за проведение)
Рена
8 серпня 2015
Здравствуйте, я выбрала впечатление по обучению езды на велосипеде. Конечно, это очень оригинально, получить карточку на данный урок в красивой, яркой подарочной упаковке. Так можно и на дни рождения или какие-нибудь другие праздники дарить людям подарок-впечатление и не ударить лицом в грязь. Мне очень понравилась организованность и местоположение данного мероприятия. Инструктор был очень тактичен и и профессионалом своего дела. Я не была уверена, что в 35 лет можно за 2 часа научиться ездить на велосипеде. Как оказалось, я была не права, что меня крайне удивило. Спасибо вам всем большое.
Владислав
29 квітня 2015
https://www.facebook.com/vladmover
Всё очень понравилось. Очень весело и полезно. Мне подарили это впечатление, для того, что бы я научился ездить на велосипеде и всё прошло не зря. Теперь я спокойно катаюсь и мне очень нравится. Идея подарка очень понравилась и оказалась очень полезной.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.