Подаруйте проходження мотузкового парку для компанії!

подарували вже 444 рази
550 грн
4 людини
по 2 маршрути
Залежить від погоди
Можна привести глядачів
Використати до 29.02.2020
до 100 кг
від 115 см
Не рекомендується вагітним
Все необхідне видається
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Друзі відвідають комплекс із мотузковими маршрутами, розташованими на висоті кількох метрів над землею. Насамперед інструктор розповість про техніку безпеки, видасть кожному учаснику страхувальну систему, каску та захисні рукавички. Після цього компанія вибере одну з трас, яку захоче пройти. У парку є кілька маршрутів різної складності, в тому числі і для дітей.

Чому ми вибрали мотузковий комплекс Forest Park

Forest Park розташований на території парку ім. Горького. Всі маршрути обладнані лінією безперервного страхування. Для катання використовується професійне альпіністське спорядження, що відповідає стандартам міжнародної сертифікації.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Forest Park - Мотузковий комплекс http://f-park.od.ua/ вул. Варненська, 4а, парк імені Максима Горького

44 відгуки

Алина
18 квітня 2019
Здорово повеселились с друзьями, хотя в некоторых местах на маршруте было нелегко! Отличный активный отдых, руки болели, но заряд позитива получили.
Егор
2 квітня 2019
Спасибо друзьям за подарок. Ходили с девушкой - все понравилось, маршруты интересные, было с чего выбрать. Испытали свою силу и ловкость.
Анатолий
26 грудня 2018
Спасибо друзьям за подарок - раньше подобного не пробовал. Очень понравилось, активный отдых идеально для выходных в компании друзей. Мы выбрали сложную трассу, было тяжело, но в конце даже гордость испытали за то, что прошли. Рекомендую!
Иван
26 грудня 2018
Все очень понравилось))))) Радует, что есть разные трассы и можно выбрать одну из них) Выбрали с самым большим количеством препятствий и не пожалели! Экстрим на максимум))

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.