Подаруйте проходження мотузкового парку для компанії!

подарували вже 452 рази
550 грн
4 людини
по 2 маршрути
Залежить від погоди
Можна привести глядачів
Використати до 30.04.2020
до 100 кг
від 115 см
Не рекомендується вагітним
Все необхідне видається
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Друзі відвідають комплекс із мотузковими маршрутами, розташованими на висоті кількох метрів над землею. Насамперед інструктор розповість про техніку безпеки, видасть кожному учаснику страхувальну систему, каску та захисні рукавички. Після цього компанія вибере одну з трас, яку захоче пройти. У парку є кілька маршрутів різної складності, в тому числі і для дітей.

Чому ми вибрали мотузковий комплекс Forest Park

Forest Park розташований на території парку ім. Горького. Всі маршрути обладнані лінією безперервного страхування. Для катання використовується професійне альпіністське спорядження, що відповідає стандартам міжнародної сертифікації.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Forest Park - Мотузковий комплекс http://f-park.od.ua/ вул. Варненська, 4а, парк імені Максима Горького

46 відгуків

Анастасия
15 липня 2019
Очень довольны! На 4 трассе в один момент на качельках хотелось сдаться)) очень непросто было, но главное перебороть себя и тогда все получится)
Мария
11 липня 2019
https://www.facebook.com/100005015229674
Давно хотела попасть в веревочный парк и очень обрадовалась, когда среди вариантов впечатлений, которые выбрала подруга, попался именно этот) пошли в итоге вчетвером и все кайфанули. было не просто, но мы справились)) моментами адреналин аж зашкаливал))
Алина
18 квітня 2019
Здорово повеселились с друзьями, хотя в некоторых местах на маршруте было нелегко! Отличный активный отдых, руки болели, но заряд позитива получили.
Егор
2 квітня 2019
Спасибо друзьям за подарок. Ходили с девушкой - все понравилось, маршруты интересные, было с чего выбрать. Испытали свою силу и ловкость.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.