Подарунок батькам на Новий рік 2020

Романтична прогулянка на яхті. Яхта буде пропливати від Воронцовського маяка до 16 станції Великого Фонтану Романтична прогулянка на яхті. Яхта буде пропливати від Воронцовського маяка до 16 станції Великого Фонтану
Рекомендуємо
Романтична подорож Одеською затокою. Вона пройде на борту крейсерської яхти, обладнаної всім необхідним. Капітан буде слідувати за заздалегідь узгодженим маршрутом.
4500 грн 2 люд. 3 години
Масаж відбуватиметься в кімнаті, освітленій легким мерехтінням свічок. Спеціалісти пропрацюють біологічно активні точки спини, ніг, живота та голови, використовуючи теплу олію.
Вікенд-тур на Шацькі озера. Вікенд-тур на Шацькі озера.
Рекомендуємо
Активний відпочинок в мальовничому куточку країни. Приятелів зустрінуть і довезуть до готелю, який розташований на березі озера. Там на них чекатиме номер з усіма зручностями.
4400 грн 2 люд. 2 ночі
Актуально весь рік
Приятелі вирушать у дводенну подорож Західною Україною. В програмі туру заплановані екскурсії найвизначнішими пам'ятками міст Мукачево, Берегово та Ужгород.
Актуально весь рік
Прогулянка історичною частиною міста в супроводі досвідченого гіда. На друзів чекає також відвідування колоритних одеських закладів. Серед них «Два Карли», «Фіш і Кіш» тощо.
2300 грн 2 люд. до 3 годин
Актуально весь рік
Можливість зберегти зворушливі моменти у колі рідних. Фотограф допоможе визначитися з образами та місцем зйомки. А через декілька тижнів кадри будуть готові.
2000 грн 4 люд. до 2 годин