Подарунок сестрі на Новий рік 2020

Група відвідає парк Слави, а ще підніметься на оглядовий майданчик, щоб побачити четвертий реактор. В екскурсію також входить відвідування занедбаних будівель у Прип'яті.
Новинка
У розпорядженні геймера — понад 200 різноманітних ігор: від класики до останніх новинок. На порятунок світу і підкорення нових вершин у відвідувача буде ціла година.
Новинка
Активний відпочинок на пляжі. Професійний інструктор пояснить, як утримувати рівновагу, гребти веслом і розвертатися. Після цього друзі вирушать у самостійне плавання.
Новинка
Друзі вирушать на пляж. Досвідчений інструктор проведе розминку, підбере рятувальні жилети та розповість, як керувати каяком. Після цього учасники перейдуть до плавання.
Творчий урок з індивідуальним викладачем. Учень створить два глиняні вироби за допомогою ручного ліплення та гончарного круга. Після випалу їх прикрасять глазур'ю.
Індивідуальне навчання гончарству пройде під керівництвом професійного майстра. За цей час учень створить 5 глиняних виробів: піалу, чашку, тарілку, вазу, а також глечик.