Подарунки на 8 березня співробітницям

Комплекс SPA процедур із застосуванням індійських масажних технік. Сеанс складається із розпарювання в інфрачервоній сауні або хамамі, а також масажу тіла та голови.
3000 грн 2 люд. до 2,5 годин
Рекомендуємо
Б'юті-майстри підкреслять природну красу і створять образ. Комплексна процедура проходить в кілька етапів: макіяж, укладання, а також манікюр з покриттям нігтів гель-лаком.
900 грн 1 люд. до 3 годин
Відпочинок для друзів на річці. Інструктор видасть рятувальні жилети та розповість, як керувати каяком. Після цього учасники складуть маршрут і вирушать в самостійне плавання.
Романтична прогулянка на яхті. Яхта буде пропливати від Воронцовського маяка до 16 станції Великого Фонтану Романтична прогулянка на яхті. Яхта буде пропливати від Воронцовського маяка до 16 станції Великого Фонтану
Рекомендуємо
Романтична подорож Одеською затокою. Вона пройде на борту крейсерської яхти, обладнаної всім необхідним. Капітан буде слідувати за заздалегідь узгодженим маршрутом.
4500 грн 2 люд. 3 години
Тренер розповість учню про техніку занурення і пояснить, як діяти в різних ситуаціях. Після того як новачок отримає гідрокостюм і акваланг, він зможе перейти до практики.
Актуально весь рік
Можливість спробувати традиційні делікатеси латиноамериканської кухні. Відвідувачі зможуть замовити відомі мексиканські страви з меню та запити їх порцією справжньої текіли.
800 грн 2 люд. не обмежено