Що подарувати бабусі на день народження?

Комплексна програма догляду за тілом, яка складається з розпарювання, пілінгу, пінного масажу, точкового опрацювання голови та стоп, а також парафінотерапії для рук.
2000 грн 1 люд. 2.5 години
Прогулянка модними магазинами в компанії професійного іміджмейкера. Він навчить підбирати фасон одягу та колірну гамму, а також допоможе визначитися з особистим стилем.
650 грн 1 люд. 2 години
Вечір в затишному закладі. Відвідувачі виберуть будь-які страви та напої з меню ресторану. Можна замовити шашлик зі свинини або баранини, блюда на саджі та інше.
1200 грн 2 люд. не обмежена
Тренер підбере клієнту скакуна і покаже, як їм управляти. Наїзник навчиться сідлати коня і тримати вуздечка. Разом з інструктором новачок відправиться кататися парковими алеями.
Актуально весь рік
Процедура відбудеться в темній кімнаті, освітленій легким мерехтінням свічок. Майстер буде використовувати теплу олію та зробить масаж у традиційній балійській техніці.
Індивідуальний майстер-клас для людей з будь-яким рівнем навичок. Професійний інструктор скорегує програму відповідно до вмінь учня, а ще підбере спокійного коня.
Актуально весь рік