Що подарувати подрузі на 14 років?

Прогулянка разом із гідом Андріївським узвозом, Софіївською площею та іншими місцями. Під час екскурсії спеціаліст поділиться цікавими фактами та відповість на всі запитання.
Актуально весь рік
Новинка
У розпорядженні геймера — понад 200 різноманітних ігор: від класики до останніх новинок. На порятунок світу і підкорення нових вершин у відвідувача буде ціла година.
Перегляд фільму з різноманітними спецефектами, які максимально занурюють у сюжет. Приятелі заздалегідь виберуть вподобану кінострічку з тих, що представлені в афіші.
Індивідуальне заняття з досвідченим хореографом. Під керівництвом профі пара розучить танцювальні рухи. Наприкінці заняття новачки виконають кілька ефектних зв'язок.
500 грн 2 люд. 60 хв.
Друзі стануть головними героями гри. У кожного буде своя роль і цілі, які потрібно досягти. На учасників чекають загадкові злочини, підступні інтриги та страшні таємниці.
Індивідуальне заняття з танців під керівництвом досвідченого хореографа. Під музику пара опанує базові елементи бачати, після чого вивчить зв'язку, що складається з 5-6 «вісімок».
500 грн 2 люд. 60 хв.