Подарунок для музиканта

Друзі влаштують заїзд на потужних позашляховиках. Інструктор супроводжуватиме гонщиків на окремому авто, підказуючи шлях й допомагаючи на складних ділянках дороги.
Актуально весь рік
Катання парковою зоною та березовим гаєм. Інструктори навчать всім тонкощам верхової їзди, а під час прогулянки будуть супроводжувати наїзників, тримаючи коней за віжки.
Актуально весь рік
Занурення у віртуальний світ для компанії. Друзі опиняться у новому вигаданому всесвіті, де їм доведеться розгадувати різні ребуси та головоломки спільними зусиллями.
1000 грн 4 люд. до 60 хв.
Гавайський масаж. Екзотична масажна техніка «Ломі-ломі» допомагає відновити рухливість суглобів, розслабити Гавайський масаж. Екзотична масажна техніка «Ломі-ломі» допомагає відновити рухливість суглобів, розслабити
Рекомендуємо
Сеанс екзотичного масажу в традиційній техніці з використанням аромаолій. Майстер разімне тіло, використовуючи не тільки долоні та зап'ястя, а й лікті та передпліччя.
850 грн 1 люд. 90 хв.
Майстер-клас управління яхтою. Заняття з профі-капітаном Майстер-клас управління яхтою. Заняття з профі-капітаном
Рекомендуємо
Можливість приборкати морську стихію, стоячи біля штурвала яхти разом із капітаном. Після теорії учень спробує сам керувати судном. Із собою можна взяти трьох друзів.
3200 грн 1 люд. 2 години
Катання на треку на маленьких гоночних машинках. Друзів зустріне інструктор і розповість про тонкощі управління картами. Після цього учасників чекає змагання на швидкість.
Скоро відкриття сезону