Що подарувати хлопчику на 13 років?

Друзі відвідають зоопарк, де можна не тільки спостерігати за тваринами з боку, але також гладити їх і тримати на руках. Тут мешкають єнот-полоскун, лемур, а також альпака.
Актуально весь рік
Друзі відвідають тролейний парк, де зможуть по черзі подолати два маршрути, прокладені над землею. Вони складаються із різних підвісних мостів і мотузкових переправ.
з 3 років
Рекомендуємо
Приятелі зіграють разом в Playstation у VR-окулярах з кутом огляду — 360 градусів. Друзі будуть взаємодіяти з різними віртуальними предметами та змагатися один з одним.
300 грн 2 люд. 60 хв.
від 8 років
Компанія найкращих друзів вирушить на екскурсію в один із найбільших океанаріумів України. Там приятелі зможуть розглянути різні види морських та екзотичних океанічних риб.
Актуально весь рік
Рекомендуємо
Відвідування шоу морських артистів у сучасному культурно-оздоровчому центрі. Під музику дельфіни виконають різноманітні трюки, а також заспівають для глядачів свої «пісні».
Актуально весь рік
Діти потраплять на територію Музею Цікавої Науки. Тут вони будуть проводити досліди та ставити експерименти. Друзі зможуть вирішувати головоломки та управляти механізмами.
600 грн 2 люд. не обмежено
від 6 років