Враження в подарунок для дітей

У студії представлено кілька танцювальних напрямів: від джаз-фанку до контемпорарі та сальси. Протягом місяця новачок зможе відвідувати уроки в різних стилях.
700 грн 1 люд. 8 занять по 60 хв.
з 4 років
Друзі відвідають зоопарк, де можна не тільки спостерігати за тваринами з боку, але також гладити їх і тримати на руках. Тут мешкають єнот-полоскун, лемур, а також альпака.
Актуально весь рік
Друзі відвідають тролейний парк, де зможуть по черзі подолати два маршрути, прокладені над землею. Вони складаються із різних підвісних мостів і мотузкових переправ.
з 3 років
Рекомендуємо
Приятелі зіграють разом в Playstation у VR-окулярах з кутом огляду — 360 градусів. Друзі будуть взаємодіяти з різними віртуальними предметами та змагатися один з одним.
300 грн 2 люд. 60 хв.
від 8 років
Компанія найкращих друзів вирушить на екскурсію в один із найбільших океанаріумів України. Там приятелі зможуть розглянути різні види морських та екзотичних океанічних риб.
Актуально весь рік
Рекомендуємо
Відвідування шоу морських артистів у сучасному культурно-оздоровчому центрі. Під музику дельфіни виконають різноманітні трюки, а також заспівають для глядачів свої «пісні».
Актуально весь рік